Najlepsze

Imprezy Plenerowe w Kraju!

Oferta

Zorganizujemy dla państwa imprezę w dowolnym miejscu i w dowolnej formie. Specjalizujemy się w wydarzeniach plenerowych, w których zapewniamy infrastrukturę rozłożona w najbardziej niedostępnych miejscach. Nasze usługi dzielimy na 3 podstawowe warianty:

 • Imprezy plenerowe „Na Dziko w Karpaty” – organizacja wydarzeń w atrakcyjnym przyrodniczo miejscu. Impreza może się odbyć w dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie. Jedynie jeśli nie jesteś właścicielem terenu musimy uzyskać zgodę zarządcy działki docelowej (np. właściciele łąk, prywatnych obszarów leśnych) i dróg docelowych (dotyczy wewnętrznych dróg prywatnych oraz dróg leśnych). Pomagamy w załatwieniu formalności również na terenie sąsiadującym ze szlakami turystycznymi.
 • Psychoterapia „Na Dziko w Karpaty” – oferta skierowana do psychoterapeutów indywidualnych prowadzących terapie grupowe oraz ośrodków terapeutycznych. Zajęcia terapeutyczne prowadzone w dzikim obszarze Karpat umożliwiają oderwanie pacjenta od codziennego życia, dzięki czemu może łatwiej spojrzeć na swoje życie z dystansu i efektywniej współpracować z terapeutą. Infrastruktura zapewniana przez naszą firmę umożliwi komfortowe terapie w otoczeniu natury.
 • Imprezy stacjonarne „Na Dziko w Karpaty” – chętnie nawiążemy współprace z firmami działającymi w branży turystycznej na obszarze Karpat. Możemy zaoferować dzierżawę bądź wynajem z obsługa posiadanych przez nas atrakcji, tak aby były dostępne dla Twoich gości lub Twoich klientów.

Co oferujemy?

 • Dojazd ze sprzętem w dowolnie wybrane przez klienta miejsce. Nawet to trudno dostępne.
 • Przygotowanie terenu pod wydarzenie (uprzątnięcie gałęzi, skoszenie trawy)
 • Bazę noclegową w postaci namiotu Tipi mogącego pomieścić 20 osób w trakcie zabawy i nawet 10 podczas nocnego wypoczynku oraz dodatkowego namiotu dachowego umożliwiającego nocleg dwóm dorosłym osobom wraz z dzieckiem.
 • Meble (ławy, stoły, fotele a nawet dla wybrednych ławę-leżankę i ławę-zawieszaną), dla wygodnego biesiadowania. Meble mogą być przysłonięte od deszczu i słońca specjalną markizą.
 • Palenisko wraz z rusztem i trójnogiem.
 • Przenośną saunę typu „Ruska Bania”, zapewniającą niesamowite wrażenia zwłaszcza w zimniejszej części roku, lub w przypadku organizacji wydarzenia nad jeziorem czy rzeką.
 • Zestaw 10 kompletów Air Soft Guns, zapewniający militarną rozrywkę i team building.
 • Teleskop astronomiczny wraz z mapą nieba i instruktorem do obserwacji przestrzeni.
 • Latarki czołowe, lornetki, noże, kije trekkingowe – dla chcąc zakosztować aktywnej turystyki.

Cennik:

Pakiet podstawowy (dojazd, przygotowanie terenu, namiot Tipi, namiot dachowy, zadaszenie, meble dla max 20 osób, palenisko, drewno na ognisko)

3000 zł / doba

Dojazd ponad 50 kilometrów

5 zł / km (liczone w obie strony)

Sauna „Ruska Bania”

1000 zł /doba

Rozgrywka Air Soft Guns

100 zł / osoba z limitem 500 kulek

Obserwacje astronomiczne

200 zł / godzina

Zestaw turystyczny (latarka czołowa, lornetka, kije trekingowe, nóż)

100 zł / doba

Catering

od 30 zł / osoba / doba

Transport bagażu

1 zł / kg (liczone w obie strony)